Wuxi Luole Machinery Co, Ltd

Profesyonel Yüksek Kaliteli Rulo Şekillendirme Makinesi S

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Haberler
Ana sayfa

Wuxi Luole Machinery Co., Ltd

Ben sohbet şimdi
Çin Wuxi Luole Machinery Co., Ltd Sertifikalar
Çin Wuxi Luole Machinery Co., Ltd Sertifikalar
Sadece Çin ortağı olarak, kaliteli ürünler ve hizmetler sunan, onlar bizim sorunların çözümünde bize yardımcı çok zaman geçirdim. Çok teşekkür ederim!

—— Andrew

Ben Luole seçilmiş birçok Çin fabrikaları, sonunda kontrol ettirin. En iyisi, profesyonel teknik ekip, kaliteli ürün ve hizmet Luole olduğu gibi.

—— Roberto Andrade, Jr.

Wuxi Luole Machinery Co., Ltd

1 2 3 4 5 6
Wuxi Luole Machinery Co., Ltd Wuxi Luole Machinery Co., Ltd Wuxi Luole Machinery Co., Ltd Wuxi Luole Machinery Co., Ltd Wuxi Luole Machinery Co., Ltd Wuxi Luole Machinery Co., Ltd
Fabrika Fabrika workingshop Sertifika Profile Photos office

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İthalatçı
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : LUOLE
No. Çalışanları : 50~70
Yıllık satış : 1000,000-2000,000
Yıl kurulan : 2004
İhracat p.c : 80% - 90%
Şirket tanıtımı

Jiangsu eyaleti olan Wuxi şehrinde, 15 yıldan fazla deneyime sahip yüksek hızlı, yüksek hassasiyetli rulo şekillendirme makinelerinin üretiminde uzmanlaşmıştır. Ürünlerin kalitesi ve rekabetçi fiyatından dolayı dünyanın her yerinden müşteriler tarafından büyük övgüler kazanmıştır. Şirket prensibi: en iyi kalite, düşük fiyat.

Wuxi Luole Machinery Co, Ltd yüksek teknoloji ürünü bir kuruluştur. Soğuk şekillendirme ekipmanlarının profesyonel bir üreticisiyiz (özellikle yüksek zorluk derecesinde soğuk şekillendirilmiş çelik), dürüstlük, pragmatik operasyon felsefesi, ileri teknoloji, yenilikçi tasarım düşüncesi, mükemmel kalite, satış sonrası servis, rekabetçi fiyat vb.

Ana Ürünler

Biz esas olarak çatı / duvar karosu rulo şekillendirme makinesi, C aşık, Z aşık, C & Z değiştirilebilir aşık rulo şekillendirme makinesi, güneş fotovoltaik şekillendirme makinesi, raf sütun rulo şekillendirme makinesi, korkuluk rulo şekillendirme makinesi, kablo kanalı rulo şekillendirme makinesi, metal her türlü üretmek Güverte rulo şekillendirme makinesi, aşağı boru rulo şekillendirme makinesi, panjur kapı rulo şekillendirme makinesi, uzunluk makine, eps / pu sandviç panel üretim hattı, dilme hattı, otomatik istifleyici, vb, özellikle inşaat kullanımında kesilmiş.

Satış sonrası servis

1). Mühendis, alıcının fabrikasındaki işçilere ücretsiz eğitim dersleri verecek.

2). Vize başvurusu onaylanırsa, Alıcı mühendis için gidiş-dönüş uçak bileti satın alır. Alıcı, ayrıca vize işlemleri, yemek, konaklama ve günlük USD80 harcırah gibi oluşturulan harcamaları üstlenmekten de sorumludur.

3). Bu garanti süresi boyunca, bizden kaynaklanan kalite uyuşmazlığı durumunda hiçbir ücret ödemeden yedek parça temin edeceğiz. Arızalar yanlış işlemlerinizden kaynaklanıyorsa, alıcı yedek parçalarını uygun fiyata temin ederiz.

4). Yedek parçaların alıcı maliyetini bir yılın ötesinde alacağız ve uzun vadeli teknik rehber sağlayacağız .

Fabrika fotoğrafı

İletişim bilgileri
Wuxi Luole Machinery Co., Ltd

İlgili kişi: Mr. Luo Le

Tel: 86-18912473680

Faks: 86-510-83594436

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin